Πρόγραμμα αγώνων στη Φθιώτιδα 24 & 25 Οκτωβρίου Ορισμοί διαιτητών

7η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 24-10-2015 ΩΡΑ: 16.00

ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΡΑΧΕΣ    ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ ΓΗΠ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΗ 2010- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΑΤΑΛΑΝΤΗ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΗΦΙΣΟΣ

5η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 24-10-2015 ΩΡΑ: 16.00

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -ΕΚΚΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ -ΟΜΒΡΟΣ

5η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 25-10-2015 – ΩΡΑ: 15.00
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΡΕΓΚΙΝΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΓΛΥΦΑ
ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
ΑΡΧΑΝΙ-ΒΡΑΧΑ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
ΤΣΟΥΚΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 24 & 25 -10-2015

7η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 24-10-2015 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΡΑΧΕΣ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ ΓΗΠ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ Β-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΕΛΛΗΣ –ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε

5η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 24-10-2015 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ -ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ- ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -ΕΚΚΑΡΑ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ- ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ -ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΠΙΛΑΤΟΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ -ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

5η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

ΠΡΟΣΟΧΗ : ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ
Κυριακή 25-10-2015 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΒΕΝΕΤΗΣ-ΡΕΜΙ
Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΛΥΤΑΚΗ
Αγώνας: ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ-ΡΕΓΚΙΝΙ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑ-ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΔΕΣΠ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ-ΒΡΑΧΑ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΠΑΠΠΑ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ- ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


https://edepsf.wordpress.com/

Δείτε επίσης

Ακολουθηστε μας